ІКТ в початковій школі: за і проти
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Мої враженн від курсу

+20
Сімонович Юлія Віталіївна
Гороховик Катерина
Елена Тарелка
Яна Кузьменко
Олейник Ира
Мерунко Юлія
Нина Мочалова
Маша Занковыч
Снежана Воронцова
Якимчук Марина
Инна Бондаренко
Оксамитна Тетяна
Юлія Ткаченко
Таня Савченко
Марина Артуровна
Яблуновская Юлия
Романчук Олександра
Билоус Юлия
Алина Иманова
Admin
Участников: 24

Перейти вниз

Мої враженн від курсу Empty Мої враженн від курсу

Сообщение автор Admin Вт Окт 07, 2014 9:39 am

До практичної роботи №3

Admin
Admin

Сообщения : 10
Дата регистрации : 2014-09-12

https://zvpy.forum2x2.ru

Вернуться к началу Перейти вниз

Мої враженн від курсу Empty Re: Мої враженн від курсу

Сообщение автор Алина Иманова Ср Окт 08, 2014 2:25 pm

Мої враження від курсу? Можу з упевненістю сказати, що схожого предмету на ІКТ в нашому училищі немає. І це робить його більш цікавішим та новішим для нас. Вперше за IV роки у нас ведеться оцінювання за форум, за те як ми можемо застосувати комп’ютер на уроці. ІКТ дає можливість розвиватись стосовно використання сучасних технологій. Дає знання про те, як краще і доречніше використати ТЗН не лише на уроці а й у житті дитини.
Проте за цей короткий час я змогла побачити і мінуси цього предмета. Наприклад:
 Відсутність можливості у доступі до Інтернету;
 Небажання висловлювати думки у соціальних мережах, а перевага у живому спілкуванні;
 Нерозуміння предиката як такого;
 Велика кількість інформації на самостійне опрацювання, що дає підстави думати про їх невиконання;

Алина Иманова

Сообщения : 21
Дата регистрации : 2014-09-19
Возраст : 28
Откуда : Желтые Воды

Вернуться к началу Перейти вниз

Мої враженн від курсу Empty Re: Мої враженн від курсу

Сообщение автор Билоус Юлия Ср Окт 08, 2014 6:58 pm

Моє враження позитивне,так як в наш час не обійтися без компютерної техніки.Все принципи, методи тісно повязані з ІКТ. ПРоведення уроків, виховних годин не можна не повязати з цікавою інформацією підготовленою через компютерні програми.Вражає також те,що наука не стоїть на місці і весь час пропонуються нові й нові технології, дослідження які удосконалюють знання суспільства.

Билоус Юлия

Сообщения : 14
Дата регистрации : 2014-10-05

Вернуться к началу Перейти вниз

Мої враженн від курсу Empty Re: Мої враженн від курсу

Сообщение автор Романчук Олександра Вс Окт 12, 2014 2:04 pm

Задоволення,що в нашому навчальному закладі вели такий предмет,завдяки цьому предмету, дізнаєшся як зробити яскравим свій урок,як уникнути помилок при складані той самої презентацій,або як її вдосконалити,щоб дітям було цікавіше.Хочу сказати,що вчитель - це така людина яка повинна постійно самовдосконалюватися,тому бажаю всім досконально вивчити цей предмет,щоб в майбутній праці ви вміло використовувати ІКТ технологій на свої уроках .
Романчук Олександра
Романчук Олександра

Сообщения : 8
Дата регистрации : 2014-10-12

Вернуться к началу Перейти вниз

Мої враженн від курсу Empty Re: Мої враженн від курсу

Сообщение автор Яблуновская Юлия Вс Окт 12, 2014 4:43 pm

Компютерна техніка постійно та стрімко розвивається, тому курс нам дуже необхідний. Також хочу сказати,що він цікавий. Можливо,деколи і виникали труднощі,але вони мабуть для того,щоб ми могли навчитися використовувати компютерну техніку на всю потужність. Ще хочу сказати, що цей курс викликає не лише позитивне враження а ще й вдячність, тому що ми навчаємось краще володіти технікою, її можливостями, адже компютери зараз повсюди.
Яблуновская Юлия
Яблуновская Юлия

Сообщения : 6
Дата регистрации : 2014-09-29

Вернуться к началу Перейти вниз

Мої враженн від курсу Empty Re: Мої враженн від курсу

Сообщение автор Марина Артуровна Вс Окт 12, 2014 7:39 pm

Курс, конечно, полезный, и мне кажется, что надо провести его в школе для преподавателей Laughing
Марина Артуровна
Марина Артуровна

Сообщения : 6
Дата регистрации : 2014-09-16

Вернуться к началу Перейти вниз

Мої враженн від курсу Empty Re: Мої враженн від курсу

Сообщение автор Таня Савченко Пн Окт 13, 2014 6:10 pm

Моє враження позитивне,адже ми маємо змогу підвищувати ефективність уроку;створювати роботу на уроці більш наочною, інтенсивною та прозорою для всіх учасників навчально-виховного процесу;за допомогою ІКТ підвищити рівень засвоєння навчального матеріалу учнями.

Таня Савченко

Сообщения : 8
Дата регистрации : 2014-09-22
Возраст : 28
Откуда : Пятихатки

Вернуться к началу Перейти вниз

Мої враженн від курсу Empty Re: Мої враженн від курсу

Сообщение автор Юлія Ткаченко Вт Окт 14, 2014 7:07 am

Моє враження також позитивне. Так як на цьому курсі ми вдосконалюєм свої знання, навички та уміння по скаладанню конспектів уроку, та навчаємося створювати урок більш наочний, цікавий. За допомогою цього курсу ми ще навчаємся використовувати ІКТ для покращення рівня засвоєння учнями навчального матеріалу.

Юлія Ткаченко

Сообщения : 11
Дата регистрации : 2014-10-14

Вернуться к началу Перейти вниз

Мої враженн від курсу Empty Re: Мої враженн від курсу

Сообщение автор Оксамитна Тетяна Пн Окт 20, 2014 6:08 pm

Мої враження позитивні. Цей курс допомагає нам розширити свої знання та вміння в комп'ютерній сфері. Ми, як вчителі навчимося доречно використовувати комп'ютер на уроці, створювати цікавий додатковий матеріал, поринути в звуки музики, подорожувати країнами та вивчати різні мови.
Оксамитна Тетяна
Оксамитна Тетяна

Сообщения : 10
Дата регистрации : 2014-09-15
Возраст : 28
Откуда : Жёлтые Воды

Вернуться к началу Перейти вниз

Мої враженн від курсу Empty Re: Мої враженн від курсу

Сообщение автор Инна Бондаренко Вт Окт 21, 2014 12:41 pm

Мои впечатления от курса очень позитивны, так как я из этого курсу взяла для себя очень много полезного. Теперь я умею и знаю как правильно делать презентации, и на каких этапах урока ее можно использовать. Мои уроки стали намного интересней,ярче, красочней с помощью этого курса.

Инна Бондаренко

Сообщения : 5
Дата регистрации : 2014-10-21

Вернуться к началу Перейти вниз

Мої враженн від курсу Empty Re: Мої враженн від курсу

Сообщение автор Якимчук Марина Вт Окт 21, 2014 7:24 pm

Мої враження досить позитивні. ІКТ можна раціонально використовувати на різних уроках.Ми можемо розвивати у дітей уяву, память, мислення. Можемо творчо підходити до побудови та проведення уроку. Можемо виховувати культуру електронного спілкування.ІКТ більш зацікавлює урок.

Якимчук Марина

Сообщения : 17
Дата регистрации : 2014-09-30

Вернуться к началу Перейти вниз

Мої враженн від курсу Empty Re: Мої враженн від курсу

Сообщение автор Снежана Воронцова Вс Окт 26, 2014 9:43 am

Я маю позитивні враження від курсу. Головна його перевага в тому, що питання використання ІКТ на уроках розкривається більш глибше, ніж на інших методиках. Презентації, як наочний метод робить уроки більше цікавішими, яскравішими, допомагає засвоїти навчальний матеріал краще. Я знаю, на яких етапах урока можна використати презентацію, як зробити її максимально правильною спираючись на мету і завдання урока.

Снежана Воронцова

Сообщения : 14
Дата регистрации : 2014-09-28
Возраст : 28

Вернуться к началу Перейти вниз

Мої враженн від курсу Empty Re: Мої враженн від курсу

Сообщение автор Маша Занковыч Вс Ноя 02, 2014 10:40 am

Вс1м прив1т...( в1дразу прошу вибачення за деяк1 помилки в словах, рос1йською не люблю писати, а укра1нсько1 клав1атури немае)Чесно кажучи, коли ми розпочали вивчення цього курсу не все було так позитивно як пишуть д1чата... дв1йки сипались як з в1дра, але це було т1льки тому що не була поставлена мета  (для чого нам це потр1бно), а тепер коли я почала менше думати як це треба робити все й просто берусь й роблю, що в1д мене вимагають та ще й з розум1нням, що воно не викладачу треба, а мен1 в першу чергу, то 1нтерес раптом появився й все виходить...  та тут нема чому виходити, береш читаеш лекц1ю, пишеш тести, пишеш самост1йн1, виконуеш практичн1... ось й вся арифметика... та ще це дуже корисний  й тепер всюди потр1бний предмет.... удач1 вс1м... й одних п*ят1рок!!!

Маша Занковыч

Сообщения : 10
Дата регистрации : 2014-11-02

Вернуться к началу Перейти вниз

Мої враженн від курсу Empty Re: Мої враженн від курсу

Сообщение автор Алина Иманова Чт Ноя 06, 2014 3:11 pm

Ну ось, хоть хтось сказав правду!) А то "Все добре, все чудово!" Адже не всі ми хочемо писати оті самостійні роботи, практичні,портфоліо, робити щоразу презентації, ще тести, що пророчуть нам не дуже гарну оцінку. Аде за це всі мовчать)Прошу не злитись ні адміністратора ні учасників)
P.s. Курс, для тих хто взагалі літає в хмарах-буде складним, а останні впораються!

Алина Иманова

Сообщения : 21
Дата регистрации : 2014-09-19
Возраст : 28
Откуда : Желтые Воды

Вернуться к началу Перейти вниз

Мої враженн від курсу Empty Re: Мої враженн від курсу

Сообщение автор Нина Мочалова Ср Ноя 12, 2014 7:02 pm

Я маю позитивні враження від цього курсу. Це дуже добре що існує взагалі такий предмет. Він навчає як доцільно використовувати ІКТ в початковій школі. За допомогою ІКТ уроки більш цікавіші, більш яскраві, а також учні краще засвоюють матеріал. )))
Нина Мочалова
Нина Мочалова

Сообщения : 7
Дата регистрации : 2014-11-12
Возраст : 27
Откуда : Los Angeles

Вернуться к началу Перейти вниз

Мої враженн від курсу Empty Re: Мої враженн від курсу

Сообщение автор Мерунко Юлія Сб Ноя 15, 2014 3:06 pm

У мене тільки позитивні враження від курсу. Кожен з нас оволодіє практичними навичками використання ІКТ в початковій школі. Використання ІКТ допоможе зробити навчально - виховний процес цікавим та різноманітним.

Мерунко Юлія

Сообщения : 4
Дата регистрации : 2014-11-15

Вернуться к началу Перейти вниз

Мої враженн від курсу Empty Re: Мої враженн від курсу

Сообщение автор Олейник Ира Вс Ноя 30, 2014 4:54 pm

Враження від курсу позитивні, вважаю що у час коли компьютер є майже у всіх дітей, і вони вмію ним користуватися краще за нас "вчителів" цей курс є обов'язковим, на якому ми вчимося викоритовувати ІКТ на уроках))

Олейник Ира

Сообщения : 8
Дата регистрации : 2014-11-10

Вернуться к началу Перейти вниз

Мої враженн від курсу Empty Re: Мої враженн від курсу

Сообщение автор Яна Кузьменко Вт Дек 02, 2014 4:35 pm

впечатления только положительные, что сам курс, что программа, да и сами уроки завораживают своими новыми открытиями в уголках потайных и тёмных) где-то что-то знала (было приятно показать свои знания), ну и где-то заполнила свои промежутки в знаниях. также было приятно работать интересными и аккуратными программами (сестра родная во втором классе, как раз недавно начала изучать программу: клавиатурный тренажёр, вот теперь так сказать отрабатываю и укрепляю теоретический материал, что учила на методике на ней ). так что спасибо создателям курса и преподавателю Алле Владимировне))) Very Happy Very Happy Very Happy

Яна Кузьменко

Сообщения : 7
Дата регистрации : 2014-11-20

Вернуться к началу Перейти вниз

Мої враженн від курсу Empty Re: Мої враженн від курсу

Сообщение автор Елена Тарелка Пн Дек 08, 2014 7:41 pm

Курс ІКТ надав змогу нам студентам,тільки удосконалити свої вміння і навички. Адже вивчення методик з інформатики сьогодні є важливим, і тому як би тяжко та ліньки нам було все це писати та виконувати, з часом приходить розуміння того,що нам основні знання використання компютера на уроках необхідні як нікому. Звичайно здобуття успіхів під час вивчення курсу залежить від професіоналізму педагога так і від бажання самого студента. Проте я гадаю,що у нас в училищі з цим проблем немає study Very Happy Smile Surprised Laughing Razz

Елена Тарелка

Сообщения : 10
Дата регистрации : 2014-09-24

Вернуться к началу Перейти вниз

Мої враженн від курсу Empty Re: Мої враженн від курсу

Сообщение автор Гороховик Катерина Вт Дек 09, 2014 8:17 pm

Я вважаю якщо не було би ІКТ, то для вчителів було би більше мороки в дома, тож добре що ми його вивчаємо.

Гороховик Катерина

Сообщения : 17
Дата регистрации : 2014-10-20

Вернуться к началу Перейти вниз

Мої враженн від курсу Empty Re: Мої враженн від курсу

Сообщение автор Сімонович Юлія Віталіївна Ср Дек 10, 2014 9:29 pm

Я б не сказала, що маю позитивні враження, адже тільки на цьому предметі я приділяла багато свого часу на виконання домашніх завдань. Але всеж таки сам курс цікавий. Просто відразу треба вникнути в суть справи. Завдяки цьому курсу я багато чого нового начилася, багато чого зрозуміла, що раніше не давалося. Дякую викладачу за гарний виклад матеріалу Very Happy

Сімонович Юлія Віталіївна

Сообщения : 10
Дата регистрации : 2014-09-22

Вернуться к началу Перейти вниз

Мої враженн від курсу Empty Re: Мої враженн від курсу

Сообщение автор olgapecan Чт Дек 11, 2014 12:08 pm

Мое враження вiд цього предмету позитивне. Так як я закрiпила знання з iкт, навчилася працювати з рiзними документами, та створювати яскравi та доручнi презентацii.

olgapecan

Сообщения : 11
Дата регистрации : 2014-12-11

Вернуться к началу Перейти вниз

Мої враженн від курсу Empty Re: Мої враженн від курсу

Сообщение автор Олечка Белоус Чт Дек 11, 2014 5:07 pm

Моє враження позитивне! Я задоволена, що в нашому училищі ввели такий предмет. Він навчає як доцільно використовувати ІКТ в школі.

Олечка Белоус

Сообщения : 14
Дата регистрации : 2014-12-11

Вернуться к началу Перейти вниз

Мої враженн від курсу Empty Re: Мої враженн від курсу

Сообщение автор ВиталинаСкороход Сб Дек 13, 2014 5:00 pm

Кус познавательный, полезный, интересный. Мне понравился.

ВиталинаСкороход

Сообщения : 16
Дата регистрации : 2014-12-13

Вернуться к началу Перейти вниз

Мої враженн від курсу Empty Re: Мої враженн від курсу

Сообщение автор Денищук Татьяна Вс Окт 18, 2015 6:51 pm

Моє враження позитивне,так як в наш час не обійтися без компютерної техніки. Ті знання, які ми отримуємо при вивченні цього предмета допоможуть нам в нашій професії

Денищук Татьяна

Сообщения : 2
Дата регистрации : 2015-10-10
Возраст : 27

Вернуться к началу Перейти вниз

Вернуться к началу

- Похожие темы

 
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения